$393,000
2514 Brookhaven Dr, Portage, MI 49024
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,557 Sq Ft
- Built 1957
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $154/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $393,656
Last Listing Agent Mary Norris Chuck Jaqua, REALTOR
2514 Brookhaven Dr, Portage, MI 49024