$224,900 Last List Price Sold May 22, 2025
16219 Globetrotter Ct, Porter Heights, TX 77365
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,288 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $175/SF
- 27 Days On Market
Last Listing Agent Jared Turner Century Communities
16219 Globetrotter Ct, Porter Heights, TX 77365