$355,750
- Land
- 14.23 Acres
- $25,000 per Acre
0 N Leath Rd, Portland, TN 37148
0 N Leath Rd, Portland, TN 37148$355,750
0 N Leath Rd, Portland, TN 37148
0 N Leath Rd, Portland, TN 37148$185,000
0 76 Hwy Unit RTC3110257, Portland, TN 37148
0 76 Hwy Unit RTC3110257, Portland, TN 37148$349,900
621 Cook Rd, Portland, TN 37148
Dustin Marcellino Benchmark Realty, LLC
$149,000
1171 Highway 52 W, Portland, TN 37148
1171 Highway 52 W, Portland, TN 37148$94,000
249 Clubbs Rd, Portland, TN 37148
249 Clubbs Rd, Portland, TN 37148$267,000
820 State Route 52, Portland, TN 37148
Jeffrey Liles
LPT Realty LLC
(615) 993-8845
$925,000
730 N Russell St, Portland, TN 37148
Lynn Rich Exit Realty Garden Gate Team
$145,060
0 Cook Rd Unit RTC3078882, Portland, TN 37148
0 Cook Rd Unit RTC3078882, Portland, TN 37148$129,000
1200 N Church St, Portland, TN 37148
Lisa Garrett
MITCHELL REAL ESTATE, LLC
(629) 249-7280
$1,100,000
0 Meadows Rd Unit RTC3071537, Portland, TN 37148
Tina South
Exit Real Estate Solutions
(615) 603-3565
$329,900
149 Cora St, Portland, TN 37148
Michael Webb eXp Realty
$214,900
109 Morningside Dr Unit B, Portland, TN 37148
Sam Parks simpliHOM
$369,999
109 Gayla Ct, Portland, TN 37148
Jenna Flynn Flynn Realty
$369,999
104 Gayla Ct, Portland, TN 37148
Jenna Flynn Flynn Realty
$369,999
113 Gayla Ct, Portland, TN 37148
Jenna Flynn Flynn Realty
$369,999
100 Gayla Ct, Portland, TN 37148
Jenna Flynn Flynn Realty
$369,999
106 Gayla Ct, Portland, TN 37148
Jenna Flynn Flynn Realty
$369,999
111 Gayla Ct, Portland, TN 37148
Jenna Flynn Flynn Realty