Section Image

Alexis Quezada

Citiwide Realty Group
4 Closed Sales
$3.5M Total Value
$660K - $1.3M Price Range
$868K Average Price
Prior 5 years

About Alexis

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,522,000
Average Sale Price
$761,000
Price Range
$660K - $862K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,522,000
Average Sale Price
$761,000
Price Range
$660K - $862K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$3,472,000
Average Sale Price
$868,000
Price Range
$660K - $1.3M

Alexis' Listings and Deals

Agent Photo

Alexis Quezada