Section Image

Anna Marquand

Exp Realty LLC
9 Closed Sales
$4.6M Total Value
$414K - $630K Price Range
$513K Average Price
Prior 5 years

About Anna

Home Types: House, Condo, Townhouse
Years of Experience: 5

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$437,000
Average Sale Price
$437,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,595,000
Average Sale Price
$531,667
Price Range
$470K - $600K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$927,000
Average Sale Price
$463,500
Price Range
$437K - $490K

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$3,060,000
Average Sale Price
$510,000
Price Range
$414K - $600K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,557,000
Average Sale Price
$519,000
Price Range
$437K - $630K

Anna's Listings and Deals

Anna Marquand