Section Image

Brian Bobier

RF Homes
2 Closed Sales
$799K Total Value
$359K - $440K Price Range
$399.5K Average Price
Prior 5 years

About Brian

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$440,000
Average Sale Price
$440,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$440,000
Average Sale Price
$440,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$440,000
Average Sale Price
$440,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$359,000
Average Sale Price
$359,000

Brian's Listings and Deals

Agent License: Colorado 100039637

Brian Bobier