Section Image

Chris Gant

Premier, Realtors
8 Closed Sales
$2.2M Total Value
$218K - $355K Price Range
$271.6K Average Price
Prior 5 years

About Chris

Home Types: House
Years of Experience: 24

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$612,532
Average Sale Price
$306,266
Price Range
$263K - $350K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$218,000
Average Sale Price
$218,000

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,192,532
Average Sale Price
$298,133
Price Range
$225K - $355K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$439,000
Average Sale Price
$219,500
Price Range
$218K - $221K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,734,032
Average Sale Price
$289,005
Price Range
$225K - $355K

Chris' Listings and Deals

Agent License: Texas 0489729

Chris Gant