Section Image

Ed Soriano

JOHNHART CORP
3 Closed Sales
$1.9M Total Value
$505K - $850K Price Range
$631.7K Average Price
Prior 5 years

About Ed

Home Types: MultiFamily, House
Years of Experience: 7

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,390,000
Average Sale Price
$695,000
Price Range
$540K - $850K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,895,000
Average Sale Price
$631,667
Price Range
$505K - $850K

Ed's Listings and Deals

Agent Photo

Ed Soriano