Section Image

Ellis Megee

Platinum Realty LLC
6 Closed Sales
$2M Total Value
$250K - $445K Price Range
$335.8K Average Price
Prior 5 years

About Ellis

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$445,000
Average Sale Price
$445,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$445,000
Average Sale Price
$445,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,440,000
Average Sale Price
$360,000
Price Range
$250K - $445K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$575,000
Average Sale Price
$287,500
Price Range
$250K - $325K

Ellis' Listings and Deals

Agent License: Kansas SP00216619

Ellis Megee