Section Image

Ganesh Chattergoon

DALTON WADE INC
8 Closed Sales
$2.6M Total Value
$242K - $400K Price Range
$324.5K Average Price
Prior 5 years

About Ganesh

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$399,990
Average Sale Price
$399,990

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$679,990
Average Sale Price
$339,995
Price Range
$280K - $400K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,266,000
Average Sale Price
$316,500
Price Range
$242K - $379K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,329,890
Average Sale Price
$332,473
Price Range
$250K - $400K

Ganesh's Listings and Deals

Agent License: Florida 3474546

Ganesh Chattergoon