Section Image

Jenna Townsend

Irongate Inc.
10 Closed Sales
$2.4M Total Value
$75K - $536K Price Range
$240K Average Price
Prior 5 years

About Jenna

Home Types: House
Years of Experience: 5

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$336,000
Average Sale Price
$168,000
Price Range
$130K - $206K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,054,000
Average Sale Price
$351,333
Price Range
$130K - $536K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$465,900
Average Sale Price
$155,300
Price Range
$130K - $206K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,214,000
Average Sale Price
$303,500
Price Range
$130K - $536K

Jenna's Listings and Deals

Agent License: Ohio 2020008378
Agent Photo

Jenna Townsend