Section Image

Ken Duke

Keller Williams Realty RGV
10 Closed Sales
$3M Total Value
$72K - $1M Price Range
$299.4K Average Price
Prior 5 years

About Ken

Home Types: Commercial, Townhouse, House, Lot/Land, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$471,000
Average Sale Price
$157,000
Price Range
$72K - $229K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$245,000
Average Sale Price
$245,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$607,000
Average Sale Price
$151,750
Price Range
$72K - $229K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$245,000
Average Sale Price
$245,000

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,087,000
Average Sale Price
$347,833
Price Range
$72K - $1M

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$906,900
Average Sale Price
$226,725
Price Range
$135K - $265K

Ken's Listings and Deals

Agent Photo

Ken Duke