Section Image

Liz Swan

Swan Real Estate LLC
2 Closed Sales
$1.4M Total Value
$634K - $790K Price Range
$712K Average Price
Prior 5 years

About Liz

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,424,000
Average Sale Price
$712,000
Price Range
$634K - $790K

Liz's Listings and Deals

Agent License: Colorado 100065461

Liz Swan