Section Image

Mark Charles

eXp Realty of California Inc.
10 Closed Sales
$7.4M Total Value
$550K - $1.2M Price Range
$741.6K Average Price
Prior 5 years

About Mark

Home Types: House
Years of Experience: 3

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,225,000
Average Sale Price
$612,500
Price Range
$550K - $675K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,225,000
Average Sale Price
$612,500
Price Range
$550K - $675K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,356,000
Average Sale Price
$678,000
Price Range
$646K - $710K

Buyer Deals

Total Deals
8
Total Value
$6,059,888
Average Sale Price
$757,486
Price Range
$550K - $1.2M

Mark's Listings and Deals

Mark Charles