Section Image

Matthew Handler

221 Realty Advisors
16 Closed Sales
$5.3M Total Value
$240K - $689K Price Range
$354.8K Average Price
Prior 5 years

About Matthew

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,014,000
Average Sale Price
$507,000
Price Range
$325K - $689K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$395,575
Average Sale Price
$395,575

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$2,543,000
Average Sale Price
$363,286
Price Range
$150K - $689K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$710,575
Average Sale Price
$355,288
Price Range
$315K - $396K

Matthew's Listings and Deals

Agent License: 0800458 Texas 0800458

Matthew Handler