Section Image

Michael Lesser

Equity Union
3 Closed Sales
$3.8M Total Value
$1.1M - $1.5M Price Range
$1.3M Average Price
Prior 5 years

About Michael

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,600,000
Average Sale Price
$1,300,000
Price Range
$1.1M - $1.5M

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$1,200,000
Average Sale Price
$1,200,000

Michael's Listings and Deals

Michael Lesser