$345,000
1028 Cottonwood Ave, Red Wing, MN 55066
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,320 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- $149/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $328,070
Last Listing Agent John Rohan Red Wing Homes For Sale
1028 Cottonwood Ave, Red Wing, MN 55066