$275,000
- Land
- 2.08 Acres
- $132,212 per Acre
13702 Lakeview Meadow Dr, Richmond, TX 77469
13702 Lakeview Meadow Dr, Richmond, TX 77469$275,000
13702 Lakeview Meadow Dr, Richmond, TX 77469
13702 Lakeview Meadow Dr, Richmond, TX 77469$300,000
3712 Windy Brook Rd, Rosenberg, TX 77469
Dan Anh Ngo LPT Realty, LLC
$711,900
3774W Plan at Revera - Revera 60', Richmond, TX 77469
$240,000
5103 Cottage Creek Ln, Rosenberg, TX 77469
Nehal Farrag The Sears Group
$1,999,999
9827 Fm 2759 Rd, Richmond, TX 77469
Vicki Miller RE/MAX Opportunities
$879,000
9019 Lady Laura Ln, Richmond, TX 77469
Butch Watterson Hometown America Incorporated
$265,000
4903 Monarch Falls Ln, Richmond, TX 77469
Lynn Andrews DGT Properties, LLC
$1,380,000
0 Pultar Rd, Richmond, TX 77469
0 Pultar Rd, Richmond, TX 77469$595,000
6339 Canyon Chase Dr, Richmond, TX 77469
Shengning Xie KingFay Inc
$250,140
4951 Esperanza Terrace Dr, Needville, TX 77461
$518,990
Bordeaux Plan at Ryehill - 50s, Richmond, TX 77469
$549,927
4918 Pegasus Way, Clodine, TX 77469
Tammy Fruge Westin Homes
$64,500
514 Travis St, Richmond, TX 77469
514 Travis St, Richmond, TX 77469$335,000
4606 Seabourne Landing Dr, Rosenberg, TX 77469
Britany Freeman Exclusive Prime Realty, LLC
$468,017
4754 Ara Dr, Richmond, TX 77467
$389,800
7022 Brilliance Dr, Rosenberg, TX 77469
Jimmy Franklin Pulte Homes
$357,990
Reeves Plan at Arabella on the Prairie, Richmond, TX 77469
$219,900
6726 Gettysburg Dr, Richmond, TX 77469
John Prell Creekview Realty
$304,000
7615 Tye Creek Ln, Richmond, TX 77469
Janeth Gonzalez JNTH Real Estate LLC