$165,000 Sold Nov 10, 2025
895 N Broadridge Rd, Orrum, NC 28369
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,676 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $98/SF
- 133 Days On Market
Last Listing Agent Mary Lemons RED BLOSSOM REAL ESTATE
895 N Broadridge Rd, Orrum, NC 28369