$309,000 Last List Price
5 Arborgate Dr Unit 69A, Saint Peters, MO 63376
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,520 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- $203/SF
- 114 Days On Market
Last Listing Agent Michele Araujo Old Jamestown Realty, LLC
5 Arborgate Dr Unit 69A, Saint Peters, MO 63376