$2,950,000
- Land
- 34.75 Acres
- $84,892 per Acre
0 Wilshire Rd, Oceanside, CA 92057
0 Wilshire Rd, Oceanside, CA 92057$2,950,000
0 Wilshire Rd, Oceanside, CA 92057
0 Wilshire Rd, Oceanside, CA 92057$4,200,000
3264 Shearer Crossing, Fallbrook, CA 92028
3264 Shearer Crossing, Fallbrook, CA 92028$169,999
0 E Incense Cedar Rd Unit 40, Julian, CA 92036
0 E Incense Cedar Rd Unit 40, Julian, CA 92036$878,000
200 River Rock Ct, Santee, CA 92071
Catherine Duong T.N.G. Real Estate Consultants
$2,449,000
7063 Via Mariposa Norte, Bonsall, CA 92003
Lynn Stadille-James RE/MAX Connections
$5,599,000
16186 Via Del Alba, Rancho Santa Fe, CA 92067
Tim Van Damm Berkshire Hathaway HomeServices California Properties
$495,000
0 Luiseno Circle Dr Unit 260004734, Pauma Valley, CA 92061
0 Luiseno Circle Dr Unit 260004734, Pauma Valley, CA 92061$245,000
0 Meadow Glen Way W Unit 56, Escondido, CA 92026
0 Meadow Glen Way W Unit 56, Escondido, CA 92026$149,000
400 Greenfield Dr Unit 136, El Cajon, CA 92021
Carlos Figueroa BLVDS Realty
$359,000
4747 Oak Crest Rd Unit 96, Fallbrook, CA 92028
Amelia Hoss Coldwell Banker Preferred, RLT
$849,000
40057 S Shore Rd, Fallbrook, CA 92028
Janelle Laidlaw Coldwell Banker Realty
$1,888,000
1205 Pacific Hwy Unit 2906, San Diego, CA 92101
Ronald Navalta LPT Realty,Inc
$409,595
0 Towncenter Lot#3, Calexico, CA 92231
0 Towncenter Lot#3, Calexico, CA 92231$725,000
149 W Glaucus St, Encinitas, CA 92024
Karen Lowe Inspire Real Estate
$800,000
00 Jewel Valley Rd Unit 1, Boulevard, CA 91905
00 Jewel Valley Rd Unit 1, Boulevard, CA 91905$464,900