$425,000
- Land
- 44.78 Acres
- $9,491 per Acre
36890 44 Acres California 79, Warner Springs, CA 92086
36890 44 Acres California 79, Warner Springs, CA 92086$425,000
36890 44 Acres California 79, Warner Springs, CA 92086
36890 44 Acres California 79, Warner Springs, CA 92086$369,000
1616 Circa Del Lago Unit C103, San Marcos, CA 92078
Sharon Jenkins Sharon Jenkins Real Estate
$695,000
38729 Highway 79, Warner Springs, CA 92086
Angela Acosta Tandado Real Estate, Inc.
$1,400,000
27623 Cougar Pass Rd, Escondido, CA 92026
27623 Cougar Pass Rd, Escondido, CA 92026$800,000
4251 Highway 79, Julian, CA 92036
Grattan Donahoe ERA Donahoe Realty
$539,000
321 10th Ave Unit 1505, San Diego, CA 92101
Morris Malakha Compass
$670,000
10198 Caminito Zar Unit 33, San Diego, CA 92126
Mary Lawler San Diego Castles Realty
$339,500
3535 Linda Vista Dr Unit 193, San Marcos, CA 92078
CJ Cobb Inception Homes Inc
$1,150,000
23315 Old Wagon Rd, Escondido, CA 92027
Jill Mitzev Inhabit Collective
$259,000
13298 Chihuahua Valley Rd, Warner Springs, CA 92086
13298 Chihuahua Valley Rd, Warner Springs, CA 92086$24,500
2 Lazy Dr S, Borrego Springs, CA 92004
2 Lazy Dr S, Borrego Springs, CA 92004$499,000
38942 Jubilee Way, Rainbow, CA 92028
Julie Lane Coldwell Banker Realty
$465,000
2700 E Valley Pkwy Unit Spc 81, Escondido, CA 92027
Elizabeth Gil eXp Realty of California, Inc
$329,000
2.62 acres on Vesper Rd, Valley Center, CA 92082
2.62 acres on Vesper Rd, Valley Center, CA 92082$399,900
0 Paseo de Santos Unit 250038471, Escondido, CA 92026
0 Paseo de Santos Unit 250038471, Escondido, CA 92026$1,057,500