$989,000
- Land
- 258 Acres
- $3,833 per Acre
001 Harris Ranch Rd Unit 1, Potrero, CA 91963
001 Harris Ranch Rd Unit 1, Potrero, CA 91963$989,000
001 Harris Ranch Rd Unit 1, Potrero, CA 91963
001 Harris Ranch Rd Unit 1, Potrero, CA 91963$395,700
00087 Presilla Dr Unit 87, Jamul, CA 91935
00087 Presilla Dr Unit 87, Jamul, CA 91935$450,000
7467 Mission Gorge Rd Unit 173, Santee, CA 92071
Rosemary Aljundi
Mobile Home Connection
(619) 257-3264
$1,250,000
1388 Kettner Blvd Unit 2203, San Diego, CA 92101
Vicky Pham
eXp Realty of California, Inc
(888) 601-7769
$339,500
7467 Mission Gorge Rd Unit 28, Santee, CA 92071
Rosemary Aljundi
Mobile Home Connection
(619) 503-3601
$2,895,000
9200 Tropico Dr, La Mesa, CA 91941
Neil Libin
Four Seasons Properties, Inc
(619) 825-2390
$429,900
230 Hoover St, Oceanside, CA 92054
230 Hoover St, Oceanside, CA 92054$192,000
18218 Paradise Mountain Rd Unit 209, Valley Center, CA 92082
Holly Wesson
Ryberg Realty, Inc.
(442) 246-9030
$165,000
#3 Hatfield Ln, Ramona, CA 92065
#3 Hatfield Ln, Ramona, CA 92065$749,900
749 N Midway Dr, Escondido, CA 92027
Tom Bashe
Localist Realty
(442) 269-4722
$100,000
000 Wildcat Canyon Rd Unit 8, Lakeside, CA 92040
000 Wildcat Canyon Rd Unit 8, Lakeside, CA 92040$1,999,095
881 1st Ave, Chula Vista, CA 91911
Martin Barros
Coldwell Banker West
(619) 566-7349
$250,000
8661 Winter Gardens Blvd Unit 49, Lakeside, CA 92040
Rosemary Aljundi
Mobile Home Connection
(619) 853-5341
$960,000
316 Canter Ct, Fallbrook, CA 92028
Danuta Bala
Danuta Realty Inc.
(442) 237-4380