$2,027,385 Sold Dec 15, 2025
11155 Maple Place Unit 34-07 Plan 3, Saratoga, CA 95070
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,828 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $1,109/SF
- 17 Days On Market
Last Listing Agent Michele Tancredi Michelle Tancredi, Broker
11155 Maple Place Unit 34-07 Plan 3, Saratoga, CA 95070