$264,000 Sold Apr 29, 2026
82 E Kayetan Dr, Sierra Vista, AZ 85635
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,864 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- $142/SF
- 143 Days On Market
Current Estimated Value $257,491
Last Listing Agent Michael Valentine Tierra Antigua Realty, LLC
82 E Kayetan Dr, Sierra Vista, AZ 85635