$1,050,000 Last List Price
150 Painted Meadows, Butte, MT 59701
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 4,434 Sq Ft
- Built 1992
Last Sold Summary
- $237/SF
- 87 Days On Market
Current Estimated Value $987,705
Last Listing Agent Mike McLeod McLeod Real Estate Group, LLC
150 Painted Meadows, Butte, MT 59701