$500,000 Sold Apr 14, 2026
17 Magnolia Park Rd, Middletown, NY 10940
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,211 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- $226/SF
- 72 Days On Market
Current Estimated Value $495,344
Last Listing Agent Amy Rossi Howard Hanna Rand Realty
17 Magnolia Park Rd, Middletown, NY 10940