$350,000
4224 N Walnut St, Spokane, WA 99205
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,904 Sq Ft
- Built 1951
Last Sold Summary
- $184/SF
- 43 Days On Market
Current Estimated Value $342,531
Last Listing Agent Matt Keenan eXp Realty 4 Degrees
4224 N Walnut St, Spokane, WA 99205$350,000
4224 N Walnut St, Spokane, WA 99205
Last Sold Summary
Current Estimated Value $342,531
Last Listing Agent Matt Keenan eXp Realty 4 Degrees
4224 N Walnut St, Spokane, WA 99205$320,000
1211 W Alice Ave, Spokane, WA 99205
Last Sold Summary
Current Estimated Value $319,418
Last Listing Agent Joelle Broussard eXp Realty 4 Degrees
1211 W Alice Ave, Spokane, WA 99205$335,000
2124 W Jackson Ave, Spokane, WA 99205
Last Sold Summary
Current Estimated Value $318,895
Last Listing Agent Erik Dordal Windermere City Group
2124 W Jackson Ave, Spokane, WA 99205$350,000
5725 N E St, Spokane, WA 99205
Last Sold Summary
Current Estimated Value $342,396
Last Listing Agent Ronda Church Amplify Real Estate Services
5725 N E St, Spokane, WA 99205$300,000
4328 W Everett Ave, Spokane, WA 99205
Last Sold Summary
Current Estimated Value $298,580
Last Listing Agent Luke Mischke Coldwell Banker Tomlinson
4328 W Everett Ave, Spokane, WA 99205$407,000
4707 N Jefferson St, Spokane, WA 99205
Last Sold Summary
Current Estimated Value $403,587
Last Listing Agent Mike Meyer Selkirk Residential
4707 N Jefferson St, Spokane, WA 99205$323,000
5915 N Cochran St, Spokane, WA 99205
Last Sold Summary
Current Estimated Value $326,185
Last Listing Agent Micaela Jaime eXp Realty, LLC Branch
5915 N Cochran St, Spokane, WA 99205$285,000
6124 N Driscoll Blvd, Spokane, WA 99205