$545,000 Sold Oct 30, 2025
101 Trequassin Dr, Stevensville, MD 21666
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,100 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- $260/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $559,550
Last Listing Agent Dee Dee Miller Paul Wesley Real Estate
101 Trequassin Dr, Stevensville, MD 21666