$179,900 Sold Apr 03, 2026
407 N Main St, Sullivan, IL 61951
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,080 Sq Ft
- Built 1964
Last Sold Summary
- $86/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $149,905
Last Listing Agent William Highland Highland Real Estate
407 N Main St, Sullivan, IL 61951