$69,000
- Land
- 43.5 Acres
- $1,586 per Acre
497-600 Secret Creek, Susanville, CA 96130
497-600 Secret Creek, Susanville, CA 96130$69,000
497-600 Secret Creek, Susanville, CA 96130
497-600 Secret Creek, Susanville, CA 96130$495,000
125 Brookwood Dr, Susanville, CA 96130
MICAH FREEMAN
Rupley Realty
(530) 456-4931
$220,000
687-810 Sycamore Way, Susanville, CA 96130
SUSAN CENOTTI GOLD RUN REALTY
$49,500
508-995 Stone Rd, Susanville, CA 96130
508-995 Stone Rd, Susanville, CA 96130$19,000
30 Upland St, Susanville, CA 96130
30 Upland St, Susanville, CA 96130$285,000
688-140 Hickory Way, Susanville, CA 96130
SUSAN CENOTTI GOLD RUN REALTY
$248,000
430 N Spring St, Susanville, CA 96130
Mary Jo Termeer MARY JO TER MEER
$239,000
640 Horse Lake Rd, Susanville, CA 96130
640 Horse Lake Rd, Susanville, CA 96130$30,000
687-125 Laurel Way, Susanville, CA 96130
687-125 Laurel Way, Susanville, CA 96130$87,500
0 Gold Run Rd, Susanville, CA 96130
0 Gold Run Rd, Susanville, CA 96130$635,000
705-115 Kenneth Ln, Susanville, CA 96130
Shaun Heard SUSANVILLE REAL ESTATE
$229,500
686-985 Cypress Way, Susanville, CA 96130
Shaun Heard SUSANVILLE REAL ESTATE
$199,000
127 Mountainview Pkwy, Susanville, CA 96130
Melissa Pickett TOWN & COUNTRY REAL ESTATE
$289,000
691-515 Las Plumas Way, Susanville, CA 96130
Shantel McDonald
Smith Properties
(530) 683-3173
$114,000
518-015 California 139, Susanville, CA 96130
518-015 California 139, Susanville, CA 96130$459,000
705-240 Susan Dr, Susanville, CA 96130
Shaun Heard SUSANVILLE REAL ESTATE
$159,000
687-930 Hazel Way, Susanville, CA 96130