$309,830 Sold May 15, 2025
3897 Volterra Ln Unit 295, Covington, KY 41017
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,651 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- $188/SF
- 143 Days On Market
Last Listing Agent Alexander Hencheck HMS Real Estate
3897 Volterra Ln Unit 295, Covington, KY 41017