$169,995
- Land
- 22 Acres
- $7,727 per Acre
0 Green Creek Rd Unit 26363330, Schuyler, VA 22969
0 Green Creek Rd Unit 26363330, Schuyler, VA 22969$169,995
0 Green Creek Rd Unit 26363330, Schuyler, VA 22969
0 Green Creek Rd Unit 26363330, Schuyler, VA 22969$189,000
47.7 Acres Old Well Rd, Spencer, VA 24165
47.7 Acres Old Well Rd, Spencer, VA 24165$139,000
0 Upper Back Creek Rd Unit Lot 1, Monterey, VA 24465
0 Upper Back Creek Rd Unit Lot 1, Monterey, VA 24465$128,000
Reynolds Ridge Rd Unit LotWP001, Bandy, VA 24602
Reynolds Ridge Rd Unit LotWP001, Bandy, VA 24602$115,000
6923 Jackson River Rd, Hot Springs, VA 24445
Bryan Thompson Whitetail Properties Real Estate
$109,900
0 Major Grahams Rd, Max Meadows, VA 24360
0 Major Grahams Rd, Max Meadows, VA 24360$141,500
0 Hodges Ln Unit LotWP014, Winchester, VA 22603
0 Hodges Ln Unit LotWP014, Winchester, VA 22603$170,000
Lot 3 Unit 4 MINK FARM RD, Onancock, VA 23417
Lot 3 Unit 4 MINK FARM RD, Onancock, VA 23417$175,000
0 Paisley Rd Unit LotWP003 24403029, Gretna, VA 24557
0 Paisley Rd Unit LotWP003 24403029, Gretna, VA 24557$200,000
Camp Rd Unit LotWP001, Sugar Grove, VA 24375
Camp Rd Unit LotWP001, Sugar Grove, VA 24375$179,900
00 Sandlick Rd, Saint Charles, VA 24282
00 Sandlick Rd, Saint Charles, VA 24282$169,900
39511 Gobbler Ln, Chilhowie, VA 24319
Graig Hale Whitetail Properties
$150,000
0 Secretarys Sand Rd Unit 26353430, Schuyler, VA 22969
0 Secretarys Sand Rd Unit 26353430, Schuyler, VA 22969$175,000
0 Altice Mill Rd Unit 20743296, Rocky Mount, VA 24151
0 Altice Mill Rd Unit 20743296, Rocky Mount, VA 24151$129,500