$369,900 Sold Mar 27, 2026
1434 Sparrow Rd, Waconia, MN 55387
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,729 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $214/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $380,666
Last Listing Agent Britt Ringstrom eXp Realty
1434 Sparrow Rd, Waconia, MN 55387