$460,500
1420 Worcester Dr NE, Grand Rapids, MI 49505
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,020 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $228/SF
- 61 Days On Market
Current Estimated Value $453,298
Last Listing Agent Katherine Bernard Keller Williams GR East
1420 Worcester Dr NE, Grand Rapids, MI 49505