$675,000 Sold Nov 14, 2025
3 Killen Rd, Wallingford, CT 06492
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 2,920 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $231/SF
- 30 Days On Market
Current Estimated Value $685,849
Last Listing Agent Jeannine Peterson Peterson Realty, LLC
3 Killen Rd, Wallingford, CT 06492