$374,900 Sold Jun 18, 2025
41 Elaine St, Thompson, CT 06277
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,304 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- $288/SF
- 17 Days On Market
Current Estimated Value $392,087
Last Listing Agent Lori Berry The Neighborhood Realty Group
41 Elaine St, Thompson, CT 06277