$60,000
- Land
- 1.14 Acres
- $52,632 per Acre
0 Mocker Nut Dr Unit MFRT3470447, Webster, FL 33597
0 Mocker Nut Dr Unit MFRT3470447, Webster, FL 33597$60,000
0 Mocker Nut Dr Unit MFRT3470447, Webster, FL 33597
0 Mocker Nut Dr Unit MFRT3470447, Webster, FL 33597$279,900
3607 Cr 656, Webster, FL 33597
Shelia Marshall DALTON WADE INC
$650,000
TBD Cr 772b, Webster, FL 33597
TBD Cr 772b, Webster, FL 33597$49,900
33216 Teakwood Dr, Webster, FL 33597
33216 Teakwood Dr, Webster, FL 33597$89,900
8115 Shasta St, Webster, FL 33597
8115 Shasta St, Webster, FL 33597$52,000
0 Rose Bloom Ave Unit MFRO6349219, Webster, FL 33597
0 Rose Bloom Ave Unit MFRO6349219, Webster, FL 33597$15,000,000
TBD E C 478, Webster, FL 33597
TBD E C 478, Webster, FL 33597$45,000
LOT 15 Alloy St, Webster, FL 33597
LOT 15 Alloy St, Webster, FL 33597$2,999,999
TBD Cr 673, Webster, FL 33597
TBD Cr 673, Webster, FL 33597$45,000
33193 Easter Dr, Webster, FL 33597
33193 Easter Dr, Webster, FL 33597$5,950,000
13929 Sr 471, Webster, FL 33597
13929 Sr 471, Webster, FL 33597$10,000
0 Richardson Blvd Unit A11528769, Webster, FL 33597
0 Richardson Blvd Unit A11528769, Webster, FL 33597$115,000
0 Treiman Blvd Unit 2258189, Webster, FL 33597
0 Treiman Blvd Unit 2258189, Webster, FL 33597$26,500
0 Medicine Stone Dr Unit MFRG5108198, Webster, FL 33597
0 Medicine Stone Dr Unit MFRG5108198, Webster, FL 33597$299,950
14024 Cr 757, Webster, FL 33597
Asheley Raybon DUTEAU REALTY INC
$280,000
0 727 Unit MFRG5110621, Webster, FL 33597
0 727 Unit MFRG5110621, Webster, FL 33597$450,000