$499,900 Sold Apr 16, 2026
20101 Waringwood Way, Montgomery Village, MD 20886
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 2,198 Sq Ft
- Built 1974
Last Sold Summary
- $227/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $498,439
Last Listing Agent Pau Lian Samson Properties
20101 Waringwood Way, Montgomery Village, MD 20886