$315,000 Sold Aug 28, 2025
214 Camden Way Unit 38, Dalton, GA 30721
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,310 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $240/SF
- 63 Days On Market
Current Estimated Value $304,183
Last Listing Agent Kathleen Hill Real Estate Partners Chattanooga, LLC
214 Camden Way Unit 38, Dalton, GA 30721