$420,000 Sold Dec 29, 2025
7205 Alderwood Dr, Sarasota, FL 34243
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,723 Sq Ft
- Built 1981
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $244/SF
- 35 Days On Market
Current Estimated Value $416,488
Last Listing Agent Sheryl O'Keefe MEDWAY REALTY
7205 Alderwood Dr, Sarasota, FL 34243