$249,900
24663 Clover Rd, Willits, CA 95490
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,800 Sq Ft
Last Sold Summary
- $89/SF
- 53 Days On Market
Current Estimated Value $534,606
Last Listing Agent Heidi Dunk D Vincent Real Estate
$249,900
24663 Clover Rd, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
Current Estimated Value $534,606
Last Listing Agent Heidi Dunk D Vincent Real Estate
$359,000
2056 Primrose Dr, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
Current Estimated Value $359,119
Last Listing Agent Andrew Nicoll EXP Realty of California, Inc
2056 Primrose Dr, Willits, CA 95490
$325,000
2645 Goose Rd, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
Current Estimated Value $375,053
Last Listing Agent Tara Moratti Coldwell Banker Mendo Realty
$225,000
24122 Birch Ct, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
Current Estimated Value $239,234
Last Listing Agent Andrew Ceja W Real Estate
$90,000
6601 Third Gate Rd, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
Current Estimated Value $190,552
Last Listing Agent Jaki Kettering Century 21 Kobetz Realty
$409,000
755 Central Ave, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
Current Estimated Value $401,563
Last Listing Agent Karena Jolley RE/MAX Gold - Selzer and Assoc
$305,000
2381 Hilltop Dr, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
Last Listing Agent Benjamin Kobetz Century 21 Kobetz Realty
$2,000
28281 Poppy Dr, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
Current Estimated Value $304,000
Last Listing Agent Ralph Inman Ralph Inman, Broker
28281 Poppy Dr, Willits, CA 95490
$375,000
4335 Blackhawk Dr, Willits, CA 95490
Last Sold Summary
$210,000
3500 Perch Dr, Willits, CA 95490