$2,400,000 Sold Nov 24, 2025
11106 Coniston Way, Windermere, FL 34786
- 5 Beds
- 7 Baths
- 5,934 Sq Ft
- Built 2008
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $404/SF
- 153 Days On Market
Current Estimated Value $2,366,063
Last Listing Agent Toni Marie Cafferty COMPASS FLORIDA LLC
11106 Coniston Way, Windermere, FL 34786