$610,000 Sold Jul 21, 2025
6296 Sugar Maple Dr, Zionsville, IN 46077
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,514 Sq Ft
- Built 2017
Last Sold Summary
- $174/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $612,023
Last Listing Agent Nicholas Laviolette Compass Indiana, LLC
6296 Sugar Maple Dr, Zionsville, IN 46077