$350,000 Sold Apr 21, 2026
43113 Sheephorn Rd, Big Bear Lake, CA 92315
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,185 Sq Ft
- Built 1963
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- $295/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $384,319
Last Listing Agent Becki Wheeler RE/MAX BIG BEAR
43113 Sheephorn Rd, Big Bear Lake, CA 92315