$55,000
- Land
- 2 Acres
- $27,500 per Acre
210 Cow Hill Rd, West Danville, VT 05873
210 Cow Hill Rd, West Danville, VT 05873$55,000
210 Cow Hill Rd, West Danville, VT 05873
210 Cow Hill Rd, West Danville, VT 05873$259,000
49 Winter St, Hardwick, VT 05843
Ann Hennard-Ruth EXP Realty
$499,999
296 Creamery Rd, South Ryegate, VT 05069
Allison Griep BHHS Verani Upper Valley
$575,000
397 Mountain View Rd, West Burke, VT 05871
Maurice Chaloux Parkway Realty
$110,000
1194 Sheldon Brook Rd, Lyndonville, VT 05851
Cole Elwood KW Vermont
$1,700,000
1508 Sugarhouse Rd, West Burke, VT 05871
Robin Migdelany Four Seasons Sotheby's Int'l Realty
$325,000
42 Depot St, Hardwick, VT 05843
Theadora Dernavich Coldwell Banker Hickok and Boardman
$89,831
135 Oak St, Saint Johnsbury, VT 05819
Kate Barry EXP Realty
$526,000
832 W Hill Rd, Saint Johnsbury, VT 05819
Kristianne Dwinell Flex Realty
$1,895,000
770 Pope Brook Rd, Danville, VT 05828
Wade Treadway Wade I Treadway Real Estate
$219,900
2162 Mountain Rd Unit 30, Burke, VT 05832
Marcy Lindstedt Century 21 Farm & Forest/Burke
$249,000
639 Pinnacle Rd, West Burke, VT 05871
David Rowell Peter D Watson Agency
$750,000
230 White School Rd, East Burke, VT 05832
Kelly Deth StoneCrest Properties, LLC2
$299,900
97 School St, Saint Johnsbury, VT 05819
Michael Jones Coldwell Banker LIFESTYLES- Littleton
$270,000
00 Quint Rd, South Ryegate, VT 05069
00 Quint Rd, South Ryegate, VT 05069$610,000
229 Meadowood Ln Unit 6, Waterford, VT 05819
Rosemary Gingue Begin Realty Associates
$19,900
Lot 26 Lafayette St, Saint Johnsbury, VT 05819