$325,000
- Land
- 3.67 Acres
- $88,556 per Acre
1 Laurel Ridge Ln, Wilmington, DE 19807
1 Laurel Ridge Ln, Wilmington, DE 19807$325,000
1 Laurel Ridge Ln, Wilmington, DE 19807
1 Laurel Ridge Ln, Wilmington, DE 19807$275,000
5106 Caitlins Way, Millsboro, DE 19966
MARIAN CAMPO Iron Valley Real Estate at The Beach
$239,000
0 S Dupont Hwy Unit DEKT2030762, Harrington, DE 19952
0 S Dupont Hwy Unit DEKT2030762, Harrington, DE 19952$289,900 Open Fri 2:30PM - 3:30PM
512 State St, Seaford, DE 19973
Trina Joyner Coldwell Banker Premier - Seaford
$199,000
Lot 6 Gray Rd, Dagsboro, DE 19939
Lot 6 Gray Rd, Dagsboro, DE 19939$35,000
36106 Palace Ln Unit 67, Rehoboth Beach, DE 19971
LINDA BOVA SEA BOVA ASSOCIATES INC.
$123,456
210 Mount Olive Cemetery Rd, Felton, DE 19943
David Sweeney USRealty.com LLP
$189,900
32179 Hidden Acre Dr, Frankford, DE 19945
Sylvester Marchman Precision Real Estate Group LLC
$180,000
37068 Sugar Hill Way, Selbyville, DE 19975
Diana Klein Lawyer's Realty, LLC
$200,000
1123 Pleasant St, Wilmington, DE 19805
Joseph P Hurley III Pantano Real Estate Inc
$199,500
Lot 9 Grove St, Millsboro, DE 19966
Lot 9 Grove St, Millsboro, DE 19966$315,000
1612 N Bay Shore Dr, Milton, DE 19968
1612 N Bay Shore Dr, Milton, DE 19968$275,000
32145 Steele Dr, Millsboro, DE 19966
Jim Lattanzi Northrop Realty
$169,900
33308 Lighthouse Ct Unit D-18, Lewes, DE 19958
LINDA BOVA SEA BOVA ASSOCIATES INC.
$138,900 New Construction
42 Colonial Ln, Rehoboth Beach, DE 19971
Michael Webster ARE PROS.
$269,000
219 Chandler St, Milton, DE 19968