$895,000
- Land
- 2.74 Acres
- $326,642 per Acre
28592 Dupont Blvd, Millsboro, DE 19966
28592 Dupont Blvd, Millsboro, DE 19966$895,000
28592 Dupont Blvd, Millsboro, DE 19966
28592 Dupont Blvd, Millsboro, DE 19966$75,000
0 Jefferson Terrace, Dover, DE 19904
0 Jefferson Terrace, Dover, DE 19904$400,000
0 Dupont Blvd Unit DESU2102496, Dagsboro, DE 19966
0 Dupont Blvd Unit DESU2102496, Dagsboro, DE 19966$159,900
LOT 3 Vines Creek Rd, Dagsboro, DE 19939
LOT 3 Vines Creek Rd, Dagsboro, DE 19939$350,000
000 Sussex Hwy, Laurel, DE 19956
000 Sussex Hwy, Laurel, DE 19956$19,000
201 N Dupont St, Wilmington, DE 19805
201 N Dupont St, Wilmington, DE 19805$193,000
116 Tilney St, Milton, DE 19968
116 Tilney St, Milton, DE 19968$629,000
36357 Fir Dr, Rehoboth Beach, DE 19971
36357 Fir Dr, Rehoboth Beach, DE 19971$150,000
0 Moreland Ln Unit DESU2088354, Georgetown, DE 19947
0 Moreland Ln Unit DESU2088354, Georgetown, DE 19947$799,000
RT 13 & RT 18 #3 Sussex Hwy, Bridgeville, DE 19933
RT 13 & RT 18 #3 Sussex Hwy, Bridgeville, DE 19933$162,900
1 Hemlock, Ocean View, DE 19930
1 Hemlock, Ocean View, DE 19930$650,000
102 Joshua (6 Building Lots) Ln, Newark, DE 19711
102 Joshua (6 Building Lots) Ln, Newark, DE 19711$1,730,000
1247 Holletts Corner Rd, Clayton, DE 19938
1247 Holletts Corner Rd, Clayton, DE 19938$125,000
LOT 2 Seashore Hwy, Bridgeville, DE 19933
LOT 2 Seashore Hwy, Bridgeville, DE 19933$155,000
0 Delaware St, Saint Georges, DE 19733
0 Delaware St, Saint Georges, DE 19733$275,000
111 Mississippi Ave, Milton, DE 19968
111 Mississippi Ave, Milton, DE 19968$160,000