$287,000 Last List Price
2673 Crown View Dr, Eagle Pass, TX 78852
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,828 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- $157/SF
- 220 Days On Market
Current Estimated Value $276,978
Last Listing Agent Orlando Cortes Keller Williams Laredo
2673 Crown View Dr, Eagle Pass, TX 78852