$250,000
1065 Lomita Blvd Unit 248, Harbor City, CA 90710
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,536 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $163/SF
- 2 Days On Market
Last Listing Agent Marivel Kuenstler Compass
1065 Lomita Blvd Unit 248, Harbor City, CA 90710